Spumy | Helal Sertifikalı Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
English

"GERÇEK OLAN DOĞADA OLANDIR"

Sipariş & Kargo Takibi Bayi Girişi İletişim English

"GERÇEK OLAN DOĞADA OLANDIR"

Hakkımızda

Türkiye’ de Sağlıklı ve Güzel İşler Başarılabiliyor

 

Dünya nüfusunun yaklaşık üçte birini oluşturan Müslüman Alemi için Dünya Helal Konseyi çatısı altında ve Türkiye’ de GİMDES Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneğimizin önemli çalışmalarıyla “Helal Ürün Sertifikasyonu” konusunda çok başarılı sonuçlara ulaşılmıştır. GİMDES Başkanı Dr. Hüseyin Kami Büyüközer’ in onursal başkanlığına getirildiği Dünya Helal Konseyi, dünyadaki 80’i aşkın sertifikalandırma kuruluşu ile evrensel bir “Helal Ürün Pazarı” oluşturmuştur. Bu noktaya gelen çalışmalarda GİMDES’ in gösterdiği performans tüm üye kuruluşlar arasında takdir toplamaktadır. Bundan sonrası içinde yapılması gerekenin, hızla gelişmekte olan dünya helal pazarına mümkün olan en çok sayıda ve en iyi kalitede TÜRK ürünlerinin çıkarılması olduğu düşüncesindeyiz.

Helal Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünlerinde iddialıyız!

 

2011 Ekim ayı itibariyle kişisel bakım ve kozmetik temizlik ürünlerinde 40' a yakın Helal Ürün Sertifikası ile SPUMY markası Türkiye’ nin ilk ve tek kozmetik ve temizlik ürün markası olmuştur, ileriye güvenle bakmaktadır. Kişisel bakımda 6 Çeşit Diş Macunu, Köpük El Sabunu, Yetişkin Saç ve Vücut Şampuanı, Bebe Saç-Vücut Şampuanı, Bebek Bakım Yağı, Akne ve Sivilce Kremi, Gece Bakım Kremi, Selülit Kremi, Saç Bakım Yağı, Nemlendirici Krem, Islak Havlu, Cep Tipi Islak Mendil ve Seyahat Tipi Diş Seti kadar özellikle temizlik ürün çeşitliliğinide arttırmış ve Türkiye’ nin 2023 hedeflerinde ciddi yer almayı hedeflemiştir.

 

Dünya Helal Pazarı’ nın en büyük kişisel bakım ürünleri markası olabilecek güçteyiz…

 

Endüstriyel ve kişisel bakım ürünleri alanında on seneyi aşkın bir süredir faaliyetini başarı ile sürdüren firmamız bünyesinde üç yıldır süren ar-ge çalışmaları sonucunda Türkiye’nin ilk Helal Kişisel Bakım Ürünlerini piyasaya sunmuştur. SPUMY Helal Kişisel Bakım Ürünlerimize gerek katılmış olduğumuz uluslararası fuarlarda ve gerekse dünyanın dört bir yanından bizlere ulaşan firma ve tüketicilerin gösterdiği ilgi önemli boyutlardadır. Almış olduğumuz “Helal Ürün Sertifikaları” ile büyük özveri ile ürettiğimiz ürünlerimizi dünya pazarına çıkarmayı hedeflemekteyiz. Türkiye' nin ilk helal sertfikalı temizlik ve kozmetik firması, helal diş macunu, helal sertifikalı ürünler, helal sertfikası, gimdes.TSE


ShopiTürk E-Ticaret Sitesi : v1.0 beta
Whatsapp Destek Hattı x 7/24 WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tıklayınız