Spumy | Helal Sertifikalı Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
English

"GERÇEK OLAN DOĞADA OLANDIR"

Sipariş & Kargo Takibi Bayi Girişi İletişim English

"GERÇEK OLAN DOĞADA OLANDIR"

Sipariş ve Ödeme

a) Müşteri www.spumy.com.tr/ adresinde kullandığı kredi kartlarının ve diğer ödeme bilgilerinden kayıtsız şartsız sorumludur.

 

b) www.spumy.com.tr/ şüpheli gördüğü tüm ödemeleri ve kredi kartı çekim işlemlerini iptal edebilir ve müşterinin tüm hizmetlerini durdurma hakkını saklı tutar.

 

c) Ödeme işlemleri yapılmayan tüm hizmetler www.spumy.dayneks.net tarafından duraklatılır ve gecikmiş ödemelerde farklı fiyat politikası uygulanacağını müşteri bilir.

 

d) Müşteri www.spumy.com.tr/ adresindeki kredi kartı bilgilerinin kayıt edilmesine ve bu bilgilerin müşterinin hizmetlerinin yenilenmesinde kullanılmasına peşinen müsaade eder.

 

e) Müşterinin kayıtlı kredi kartı bilgileri bir havuzda toplanmaz ve 3. Şahıslarla her ne koşulda olursa olsun paylaşılmayacağını www.spumy.com.tr/beyan eder.

 

f) Elektronik ortamda oluşturulan mail order ve kredi kartı ödemelerindeki bilgilerin doğruluğunu müşteri taahhüt eder. Bilgilerin yanlış olması durumunda doğacak zararları ve hizmetlerin haber vermeden durdurulacağını bilir ve kabul eder.

 

g) Müşteriye sunulan ödeme organlarını www.spumy.dayneks.net dilediği zaman değiştirebilir ya da müşterinin kullanımına kapatabilir.


ShopiTürk E-Ticaret Sitesi : v1.0 beta
Whatsapp Destek Hattı x 7/24 WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tıklayınız