Spumy | Helal Sertifikalı Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
English

"GERÇEK OLAN DOĞADA OLANDIR"

Sipariş & Kargo Takibi Bayi Girişi İletişim English

"GERÇEK OLAN DOĞADA OLANDIR"

Bu Kategoride En Çok Satanlar Spumy Diş Macunu Misvak v Spumy Diş Macunu Karanfil Spumy Bebek Şampuanı 600 Spumy Diş Macunu Himalaya Son Gezdikleriniz Kil Maskesi 150 Gram
Sepete Git

Anasayfa > Kozmetik> Kil Maskesi 150 Gram

Kil Maskesi 150 Gram
Ürün Kodu 8698885695217
Koli Adet 1000
Adet Fiyat 18,00 TL
Koli Fiyat 150,00 TL
Koli dm3 0,00 dm3

Kil Maskesi Nasıl Yapılır ve Neye Yarar?

Yazının devamında kil maskesi çeşitleri ve bu maskelerin yapılışları hakkında detaylı bilgi vereceğim ama vakti olmayanlar için kil maskesi ne işe yarar kısaca bilgilendireyim.

Kil maskesinin başlıca faydası aşırı yağlı ciltlerde fazla yağı alması ve düzenli olarak kullanıldığında yağ dengesini sağlaması.

Yani yağlı bir cildiniz varsa, bu nedenle gözenekleriniz sık tıkanıyorsa ve tıkalı gözenekler yüzünden sivilce ve siyah nokta sorunu yaşıyorsanız kil maskesi aradığınız çözüm olabilir.

Yüz maskesi olarak kullanılan kilin farklı çeşitleri var. Çok yağlı ciltler için kullanılabildiği gibi örneğin beyaz kil çok yağlı olmayan ciltleri derinlemesine temizlemek için de kullanılabilir.

Yüz Maskesi Olarak Kullanılan Kil Çeşitleri

Bentonit Kil: Beyaz kil olarak da bilinen “bentonit kil” volkanik bölgelerde, tüf ve lavların kimyasal olarak ayrışması sonucu oluşan mineral bakımından zengin bir kildir.

Diğer killere göre cildi daha az kuruttuğu için az yağlı veya kuru ciltler için önerilir. Gözenekleri derinlemesine temizlerken içerdiği mineraller ile cildi besler. Bakterileri temizlediği için sivilce oluşumunu geciktirir, mevcut sivilceleri kurutarak daha kısa sürede geçmelerini sağlar.

 

Bu ürün için henüz herhangi bir yorum yazılmamış.
Yorum Yazın
İsim E-Posta Yorum Oy Ver : Kötü             İyi Güvenlik Kodu : Güvenlik Kodu Yorum Ekle
Sistemizde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Ürün'e ait başka fotograf bulunmamaktadır.

ShopiTürk E-Ticaret Sitesi : v1.0 beta
Whatsapp Destek Hattı x 7/24 WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tıklayınız